Hезультати І туру конкурсу наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

На виконання наказу ректора ЗУНУ Андрія КРИСОВАТОГО №77 від 23 лютого 2023 р. “Про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 н.р.” на факультеті фінансів та обліку було проведено перший тур конкурсу за спеціальністю 071 “Облік і оподаткування”. До участі у березні-квітні 2023 року було залучено студентів 2-4 курсів, серед яких відібрано кращі наукові роботи для участі у науково-практичному круглому столі.
04 травня 2023 р. за результатами І туру конкурсу наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» було проведено науково-практичний стіл «Облік і оподаткування в умовах соціально-економічних викликів». Для участі у роботі конкурсної комісії під керівництвом голови комісії д.е.н., проф. Зеновія-Михайла ЗАДОРОЖНОГО було запрошено провідних фахівців спеціальності. До складу конкурсної комісії увійшли:
Андрій КІЗИМА, декан факультету фінансів та обліку, к.е.н., доцент;
Наталія ПОЧИНОК, завідувачка кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцент;
Павло ДЕНЧУК, головний бухгалтер ТОВ «Сахара», к.е.н., доцент;
Уляна ІВАСЕЧКО, головний бухгалтер «СЕ Борднетце-Україна», к.е.н.;
Ірина ОМЕЦІНСЬКА, координатор наукової роботи кафедри, к.е.н, доцент;
Ольга СЕМАШУК, заступник директора з продажу ТОВ «Добробуд»;
Андрій ФЕДОРОВИЧ, головний бухгалтер ТОВ «Щедра нива».
Конкурсна комісія відзначила високий рівень підготовки студентів, змістовність доповідей, яскраві презентації та вміння студентів представити свої наукові напрацювання. Серед учасників було обрано переможців, зокрема:
дипломом першого ступеня нагороджено студенток гр. ОО-32 Мар’яну БЕРБЕКУ та Юлію ЗІНИК (наукова робота на тему: «Вплив діджиталізації на процеси обліку та фінансову звітність: аналіз технологічних та організаційних викликів», науковий керівник – д.е.н., професор Віта СЕМАНЮК);
дипломами другого ступеня нагороджено студенток гр. ОО-32 Ольгу ПРИБИТ і Марію ПРИБИТ (наукова робота на тему: «Облік електронних грошей: виклики та можливості», науковий керівник – к.е.н., доцент Наталія ПОЧИНОК) та студентку гр. ОПД-41 Наталію ГРАБОВСЬКУ (наукова робота на тему: «Облік і оподаткування суб’єктів господарювання в умовах цифрової трансформації», науковий керівник – к.е.н., доцент Володимир ФАРІОН);
дипломами третього ступеня нагороджено студентку гр. ОО-21Анастасію КОСМИНУ (наукова робота на тему: «Вплив військового стану на стан та перспективи розвитку малого бізнесу в Україні», науковий керівник – к.е.н., доцент Ірина НАЗАРОВА) та студентку гр. ОО-22 Софію СМЕРЕЧИНСЬКУ (наукова робота на тему: «Облік доходів і витрат в державному секторі економіки», науковий керівник – к.е.н., доцент Світлана СИСЮК).
Інші учасники були нагороджені сертифікатами про участь.
Дякуємо учасникам конкурсу та бажаємо успіхів у подальших наукових пошуках!