Екскурсія виробничм підприємством – ТОВ «ЕКОР ТЗ»

В рамках впровадження в навчальний процес елементів дуальноі освіти відбулася зустріч студентів із керівництвом виробничого підприємства Тернопільського круп’яного заводу ТОВ «ЕКОР ТЗ», одного з провідних підприємств України по виробництву та гуртово-роздрібних продажів натуральних (різноманітних) круп. Підприємство виробляє крупи: горохові, гречані, крупи з м’якої пшениці, ячмінні.
Студенти мали можливість ознайомитись з технологією виробництва, пройшли по всьому «ланцюжку» від отримання сировини, її очищення, переробки до отримання готового продукту, разом з головним бухгалтером товариства розглянули, яким чином особливості технології виробництва впливають на організацію бухгалтерського обліку.
Радник директора ТОВ «ЕКОР ТЗ» Лука Гомівка презентував стратегію розвитку підприємства в частині продажу натуральних круп у торгових мережах України, а також експорту у країни Європи, особливу увагу зосередивши на питаннях розвитку бренду «ТМ ЕКОР», оформлення документації із сертифікації продукції, її митного оформлення, необхідності постійного навчання персоналу.
Щиро вдячні спікерам зустрічей за співпрацю і практичні поради!
Організатор заходу та координатор зустрічі завідувач кафедри, д.е.н., професор Задорожний Зеновій Васильович.